24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
  • thumb 0

CAN bus veri depolama modülü SD hafıza kartı CANREC TF Kart çevrimdışı çevrimdışı Oynatma Kaydedici

₺2 129.51

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


CAN bus veri bellek CAN bus CAN benim lansmanı saklamak için özel kullanılan veri modülü. modül 1 yol standart CAN bus arayüzü entegrasyonu, CAN bus alarak, modül CAN bus uygulayabilirsiniz gerçek zamanlı veri depolama.
taşıma yolu üzerinden modül TF kart, veri saklanır otobüste gerçek zamanlı TF kart, gerçek zamanlı gerçekleştirmek için çevrimdışı depolama. depolama kullanıcılar sadece TF kartı geri sonra, özel bir yazılım veri saklanır geri gerçek otobüs veri içine, kullanıcılar için kolay hale analizi.
tarihsel veri toplama modülü CAN bus ihtiyacı için uygundur, arıza analizi ve sonra önce mesaj sistemi gibi. yaygın otomobil, raylı araç, sanayi kontrolü gibi veri büyük miktarda gidermek ve kolay değil arıza sistemi, veri oynatma kolaylaştırmak.
ürün avantajı. JpgLi entegre 1 yol standart CAN bus arayüzü, OPEN3 terminalleri kullanın;
S CAN bus destek CAN2.0, CAN2.0 B çerçeve formatı, uygun standart ISO/DIS 11898;
S bir CAN bus haberleşme hızı 5 KBPS ~ 1 MBPS arasındaki kod anahtarı çevirmek tarafından yapılandırma;
S + 9 ~ 24 v DC güç kaynağı;
S elektrik izolasyon CAN bus arayüzü KULLANıR, izolasyon modülü izolasyon gerilimi: DC 1000 v.
S en yüksek veri alma akış: 14000 FPS/SN;
S CAN end mesaj alır timestamp hassas 1 bize ulaşabilirsiniz;
S çalışma sıcaklık aralığı:-40 ~ + 85.
fonksiyonlar genel bakış. JPG lütfen not: CAN bus veri bellek maksimum kapasite 32 gb TF hafıza kartı sadece destekler dosya sistemi fat32 formatı, eğer TF kartı kullanın değildir biçimi, hafıza kartı FAT32 formatında içine yeniden biçimlendirilmesi olmalıdır, hafıza kartını biçimlendirmek veri silinecektir, dikkatli operasyon lütfen.
CAN bus veri depolama sistem saati ile entegre edilmiştir, gerçek ve doğru sistem saati ve dosya sistemi modülü saklayabilirsiniz ve tarih tarafından veri yönetmek, yani her gün yeni klasör tarihine göre, depolanması veri otomatik olarak ilgili klasörü yatırılır olacak. modülü klasörde yeni bir dosya oluşturmak için günün dakikada, bu bir dakika olacak ilgili dosyayı alınan veriler kaydedilir.
lütfen not: CAN bus veri bellek maksimum kapasite 32 gb TF hafıza kartı sadece destekler dosya sistemi fat32 formatı, eğer TF kartı kullanın değildir biçimi, hafıza kartı FAT32 formatında içine yeniden biçimlendirilmesi olmalıdır, hafıza kartını biçimlendirmek veri silinecektir, dikkatli operasyon lütfen.
CAN bus veri depolama sistem saati ile entegre edilmiştir, gerçek ve doğru sistem saati ve dosya sistemi modülü saklayabilirsiniz ve tarih tarafından veri yönetmek, yani her gün yeni klasör tarihine göre, depolanması veri otomatik olarak ilgili klasörü yatırılır olacak. modülü klasörde yeni bir dosya oluşturmak için günün dakikada, bu bir dakika olacak ilgili dosyayı alınan veriler kaydedilir.
CAN bus veri bellek tasarrufu iki çeşit destekler veri formatı: bir metin dosyası (TXT), İkili dosyaları (DAT), yedi sekiz kod anahtarı çevirmek dışarı anahtarı aracılığıyla.
biriktirmek için anahtarı içine bir metin belge biçimi (TXT), anahtarı içine aşağı korumak için ikili dosya biçimi (DAT).
ürün uygulama. JPG
S yüksek hızlı gerçek zamanlı kontrol kabini iletişimi kayıt
S metro elektrik dolabı iletişimi kayıt gerçek zamanlı olarak
S araç veri kayıt oynatma
S kimse monitör CAN bus veri kayıtları
S arıza kayıt analizi
1 yeterlilik sertifikası, teknoloji görünür!
Shenyang Guangcheng Technology co, ltd kararlıdır uzun vadeli endüstriyel haberleşme ve endüstriyel kontrol ürünleri alanında araştırma ve geliştirme ve hizmetleri, otomotiv elektroniği bir dizi için olmuştur, makine mühendisliği şirketi, rüzgar Enerjisi Ltd, otomasyon şirket ürünleri ve hizmetleri sağlamak, yerinde devreye deneyimi.
Guangcheng teknolojisi bir profesyonel teknik ekip sahiptir, profesyonel satış öncesi sağlamak, teknik destek müşteri hizmetleri ile müşterilerine sunmak için aynı anda ürünleri, daha önemli sanayi çözümleri sağlamak.
Shenyang Guangcheng Teknolojisi Co., Ltd üretim hattı ürün kalite belgelendirme, belgelendirme, profesyonel sertifikasyon of marka mülkiyet ve diğer yönleri:
2. 3.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

  • öğe Türü: Amplifikatörler
  • Marka Adı: MLLSE
  • frame format: CAN2.0A, CAN2.0B
  • standard: ISO/DIS 11898
  • Interface: 1 way CAN/OPEN3 terminal interface
  • quarantine: Electrical isolation, DC 1000V
  • Received message timestamp precision: 1US

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat